Bodypak

Opis systemu:

Atrakcyjny system franczyzy sieciowej dla stacjonarnych sklepów detalicznych (nowo powstających i już prowadzących działalność), prowadzących sprzedaż na rynku odżywek i suplementów pod szyldem Bodypak.

Nasza franczyza gwarantuje dostęp do asortymentu najlepszych producentów w bezkonkurencyjnych cenach. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w pozycjonowaniu punktu względem konkurencji – zarówno lokalnie, jak i w przestrzeni internetowej. Sklep franczyzowy BODYPAK to idealny pomysł na własny, odżywkowy biznes pod szyldem najszybciej rozwijającego się producenta i dystrybutora na polskim rynku.

Zapraszamy do współpracy dynamicznych przedsiębiorców z własną działalnością, noszących się z zamiarem otwarcia nowego punktu sprzedaży detalicznej na terenie całej Polski i za granicą, a także właścicieli sklepów detalicznych chcących uatrakcyjnić swój biznes przechodząc pod skrzydła naszego systemu franczyzowego.

Wsparcie dla Franczyzobiorcy:

  • Branding punktu sprzedaży (opracowanie i umieszczenie materiałów graficznych na sklepie franczyzobiorcy), zgodny z layoutem całej sieci Bodypak.
  • Wsparcie w otwarciu punktu sprzedaży: doradztwo w doborze asortymentu, przeszkolenie personelu,
  • Preferencyjne warunki zakupowe, dużo atrakcyjniejsze niż dla partnerów nie objętych franczyzą: wyższe rabaty, ekskluzywne produkty,
  • Pomoc franczyzodawcy w pozycjonowaniu punktu sprzedaży w internecie oraz social mediach,
  • Comiesięczny system wsparcia produktowego (materiały POS dla klientów sklepu), organizacja cyklicznych akcji promocyjnych w punkcie franczyzobiorcy.

Suma inwestycji:

  • Od 30 tys. zł dla nowo powstającego sklepu w ciągu pierwszych 3 miesięcy,
  • Dla sklepu już funkcjonującego: od 15 do 30 tys. zł w ciągu pierwszych trzech miesięcy, w zależności od posiadanych stanów magazynowych.

Wymagania sieci:

  • Własna działalność gospodarcza, z wpisanym PKD obejmującym przedmiot wykonywanej działalności zgodny z systemem franczyzy Bodypak,
  • Posiadanie własnego lub wynajętego lokalu, spełniającego wymogi prawne i sanitarne do działalności zgodnej z przedmiotem franczyzy, a także wcześniej zaakceptowanego przez przedstawiciela franczyzodawcy.

Informacje o franczyzodawcy:

Bodypak Tomasz Kopeć
ul. Partyzantów 11D, 32-500 Chrzanów
Tel: +48 575 000 728
e-mail:patryk.sikora@bodypak.pl
patryk.sikora@bodypak.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów:

Patryk Sikora